Video
Spesifikasi
| Nombor Item: | DAZ08 |
| Saiz Produk: | 83X107X206mm |
| Voltan: | DC 6V |
| Kapasiti: | 320 ml |
| Mengukur Jarak: | 0~45mm |
| Bahan Utama: | ABS |
| Pemasangan: | Komputer Riba |
| Jenis Pam: | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Dikuasakan Oleh: | 4 bateri AA (tidak termasuk) |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Pembungkusan: | 1pc/kotak warna; 48pcs/kadbod |
| Saiz Kotak Warna: | 105X80X230mm |
| Saiz Karton: | 47.5X49X43cm |
| Barat Laut/BW: | 12.20/13.50kgs |
Soalan Lazim
S1: Produk ini murah, adakah kualitinya terjamin?
A1: Kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman pengeluaran dan jualan dan, dan semua produk mempunyai jaminan 12 bulan.
S2: Bolehkah kita memesan sampel sahaja untuk ujian sebelum membuat pesanan?
A2: Sudah tentu, pesanan sampel boleh diterima oleh kami.
S3: Bagaimanakah anda biasanya menghantar barang? Dan berapa lama masa yang diperlukan untuk penghantaran?
A3: Untuk sampel dan pesanan kecil, melalui ekspres, biasanya mengambil masa 3-5 hari. Untuk pesanan besar, jika anda memerlukannya dengan segera, kami boleh menghantar barang melalui udara. Jika anda ingin menjimatkan tambang, kami boleh menghantarnya melalui laut, mengambil masa sekitar 30-50 hari, bergantung pada destinasi anda.
S4: Adakah anda menerima OEM & ODM?
A4: Ya, kami boleh menyesuaikan produk, label, pakej.
S5: Apakah proses pesanan untuk produk tersuai?
A5: Berikan spesifikasi produk atau keperluan khusus -- sebut harga -- pengesahan sebut harga -- deposit pembayaran -- pengesahan lukisan pengeluaran -- pembuatan acuan, perkakas -- pembuatan sampel -- pengesahan sampel -- pengeluaran pukal -- penghantaran -- perkhidmatan selepas jualan
S6: Adakah produk tersebut mempunyai sijil?
A6: Kebanyakan produk yang tidak disesuaikan diperakui dan dipatenkan, dan produk yang disesuaikan boleh digunakan untuk sijil mengikut keperluan pelanggan.
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.