Video
Spesifikasi
| Nombor Item: | DAZ-BOX |
| Saiz Produk: | 410x200x120mm |
| Warna: | Perak |
| Kapasiti: | 2500ml |
| Bahan: | Logam dengan salutan serbuk siap |
| Masa Pendispensan: | 0.2-0.5s |
| Jarak Pengedaran | 1.5-3 inci |
| Pemasangan: | Bahagian Atas Meja/Dipasang di Dinding/Penyangga Lantai |
| Jenis Pam: | Titis/Sembur/Buih pilihan |
| Bekalan Elektrik 1: | Elektrik DC |
| Bekalan Elektrik 2: | Bateri Saiz 4*C |
| Hayat Bateri yang Luas: | >30,000 Kitaran |
| Sijil | CE, RoHS, FCC |
| Pembungkusan: | 1 keping/kotak coklat; 2 keping/kadbod |
| Saiz Karton: | 45.5X25X18.5cm |
| Barat Laut/BW: | 2.80/3.15kgs |
| Senarai Pembungkusan | |
| dispenser | 1 |
| Kabel USB | 1 |
| Manual | 1 |
| Gesper sokongan | 1 |
| Skru pelekap dinding | 2 |

Soalan Lazim
S: Bolehkah kami memesan sampel sahaja untuk ujian sebelum membuat pesanan?
A: Sudah tentu, pesanan sampel boleh diterima oleh kami.
S: Apakah kaedah pembayaran yang anda terima?
A: Terma standard: T/T terlebih dahulu. Jumlah yang besar: L/C pada pandangan.
Jumlah kecil seperti yuran sampel: Paypal dan Western Union.
S: Bagaimanakah anda biasanya menghantar barang? Dan berapa lama masa yang diperlukan untuk penghantaran?
A: Untuk sampel dan pesanan kecil, melalui ekspres, biasanya mengambil masa 3-5 hari. Untuk pesanan besar, jika anda memerlukannya dengan segera, kami boleh menghantar barang melalui udara. Jika anda ingin menjimatkan tambang, kami boleh menghantarnya melalui laut, mengambil masa sekitar 30-50 hari, bergantung pada destinasi anda.
S: Bolehkah saya membuat logo kami pada produk dan pakej? Bagaimanakah saya perlu melakukannya?
A: Sila berikan fail dan keperluan LOGO resolusi tinggi, kami akan membuat lukisan untuk anda sahkan. Selepas mendapat pengesahan anda, kami akan membuat 2-3 sampel untuk anda sahkan sekali lagi.
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.