| Saiz | 126.2*182.2*271.5mm |
| Bahan | Plastik PP |
| Warna | Putih |
| Kapasiti | 1000ml |
| Bekalan Kuasa | Bateri AA/ 18650 & USB Elektrik |
| Sertakan | dispenser x1 |
| Kabel USB x1 | |
| Manual x1 | |
| Gesper sokongan x1 | |
| Skru pelekap dinding x2 | |
| Dulang titisan x1 | |
| Corong x1 | |
| Dulang penutup belakang x1 | |
| Kuantiti kadbod | 12 keping/kadbod |
| Saiz kadbod induk | 57×44.5×33.5 CM |
| Berat | 12.2 kg/Kadton |
| Catatan | bateri dan penyesuai USB tidak termasuk dalam pakej |


Ciri-ciri:
Sensor automatik dikendalikan: dispenser sabun pembasmian kuman tangan tanpa sentuh direka bentuk untuk pensanitasi tangan, gel atau alkohol, dan menyediakan dos semburan automatik, yang membolehkan pembasmian kuman tangan yang cepat dan mudah serta menghapuskan pencemaran silang.
Pelbagai penempatan: ia boleh diletakkan di atas meja dan juga dipasang di dinding atau tripod, yang mudah digunakan di tempat yang berbeza.
Bateri Dikendalikan dan Boleh Dicas Semula: dispenser sabun alkohol ini dikuasakan oleh 4 bateri AA atau 2 bateri 18650, juga boleh dikuasakan oleh kabel jenis-c. (Tidak dilengkapi dengan penyesuai pengecasan dan bateri)
Mudah dan Bersih: hanya letakkan tangan anda di bawah sensor untuk menghidupkan dispenser, anda boleh mengelakkan jangkitan silang dengan berkesan. Ia sesuai untuk tempat awam seperti pejabat, hotel, hospital, institusi perubatan, sekolah, dll.
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.