Ciri-ciri
Sensor automatik dikendalikan: dispenser sabun automatik tanpa sentuh direka bentuk untuk mengeluarkan pensanitasi tangan atau alkohol dan menyediakan dos semburan automatik, yang membolehkan pembasmian kuman tangan yang cepat dan mudah serta menghapuskan pencemaran silang, mencapai kebersihan tangan yang optimum.
Bateri Dikendalikan: dispenser sabun alkohol ini dikendalikan dengan bateri, juga boleh dikuasakan oleh penyesuai. (Tidak dilengkapi dengan penyesuai pengecas dan bateri)
Mudah dan Bersih: hanya letakkan tangan anda di bawah sensor untuk menghidupkan dispenser sabun, anda boleh mengelakkan jangkitan silang dengan berkesan tanpa menyentuh dispenser sabun. Sesuai untuk tempat awam seperti pejabat, hotel, hospital, institusi perubatan, sekolah, dll.
Spesifikasi
| Parameter Teknologi | |
| Nombor Model | F1407 |
| Bateri | 4 x bateri saiz C atau kabel USB |
| Bahan | ABS+HDPE gred tertinggi, tidak ditebus guna |
| Warna | putih, warna lain boleh disesuaikan |
| Dimensi | 121.7x131.5x302 mm |
| Kapasiti | 2500 ml |
| Berat Produk | 0.95kg |
| Pembungkusan | 1pc/kotak dalam; 10pcs/kadbod |
| Saiz Karton | 81X33X36.5cm |
| Jenis muncung | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Penempatan | Dipasang di Dinding, Desktop, Penyangga Tripod |
Termasuk:
Dispenser x1
Kabel USB x1
Manual x1
Gesper sokongan x1
Skru pelekap dinding x2
Catatan: bateri dan penyesuai pengecas tidak termasuk dalam pakej
Permohonan:
Dispenser sabun tanpa sentuh automatik Siweiyi digunakan secara meluas untuk pembasmian kuman tangan di rumah, pejabat, hotel, pusat membeli-belah, sekolah, hospital, dan sebagainya, tersedia untuk kegunaan individu dan awam.
Khidmat Pelanggan
1. Pertanyaan anda berkaitan dengan produk atau harga kami akan dijawab dalam masa 24 jam.
2. Terus memaklumkan kepada pelanggan kami tentang proses pengeluaran dan membantu mengatur pemeriksaan kualiti jika perlu.
3. Waranti satu tahun dan perkhidmatan selepas jualan yang bertanggungjawab.
4. Pasukan jualan dan jurutera profesional untuk memastikan pengalaman pembelian yang baik.
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.