Kapasiti besar: dispenser pensanitasi tangan automatik ini mempunyai kapasiti besar 1200 ml, sesuai untuk penggunaan pelbagai cecair disinfektan dan pensanitasi tangan, untuk kegunaan harian dan kegunaan profesional, sesuai untuk rumah, hotel, hospital atau tempat awam yang lain.






Sensor automatik dikendalikan: mesin pembasmian kuman tangan tanpa sentuh direka bentuk untuk mengeluarkan pensanitasi tangan atau alkohol, dan menyediakan dos semburan automatik, yang membolehkan pembasmian kuman tangan yang cepat dan mudah serta menghapuskan pencemaran silang, mencapai kebersihan tangan yang optimum.
Mudah dan Bersih: hanya letakkan tangan anda di bawah sensor untuk menghidupkan dispenser sabun, anda boleh mengelakkan jangkitan silang dengan berkesan tanpa menyentuh dispenser sabun. Sesuai untuk tempat awam seperti pejabat, hotel, hospital, institusi perubatan, sekolah, dll.
| Nombor Item: | K9 Pro Plus |
| Saiz Produk: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltan: | 5V 2A |
| Kapasiti: | 1200ml |
| Mengukur Jarak: | 2-10cm |
| Isipadu Bunyi: | 1-4 tahap boleh laras |
| Dos: | 0.1-2ml boleh laras |
| Pemasangan: | Dipasang di Dinding, Desktop, Penyangga Tripod |
| Jenis Pam: | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Julat Pengukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Penggera: | Boleh laras |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkan dalam 18 bahasa: | |
| Cina, Inggeris, Sepanyol, Jepun, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Itali, Arab, Turki, Thailand, Kemboja, Indonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pakej K9 Pro Plus: | 1pc/kotak warna; 9pcs/kadbod |
| Satu kotak warna termasuk: 1x dispenser, 1x dulang titisan, 1x manual, 1x kabel USB, 2x skru dinding. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Pakej Tripod: | 1 keping/kotak coklat; 20 keping/kadbod |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Soalan Lazim
S: Produk ini murah, adakah kualitinya terjamin?
A: Kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman pengeluaran dan jualan dan, dan semua produk mempunyai jaminan 12 bulan.
S: Bolehkah kami memesan sampel sahaja untuk ujian sebelum membuat pesanan?
A: Sudah tentu, pesanan sampel boleh diterima oleh kami.
S: Apakah kaedah pembayaran yang anda terima?
A: Terma standard: T/T terlebih dahulu. Jumlah yang besar: L/C pada pandangan.
Jumlah kecil seperti yuran sampel: Paypal dan Western Union.
S: Bagaimanakah anda biasanya menghantar barang? Dan berapa lama masa yang diperlukan untuk penghantaran?
A: Untuk sampel dan pesanan kecil, melalui ekspres, biasanya mengambil masa 3-5 hari. Untuk pesanan besar, jika anda memerlukannya dengan segera, kami boleh menghantar barang melalui udara. Jika anda ingin menjimatkan tambang, kami boleh menghantarnya melalui laut, mengambil masa sekitar 30-50 hari, bergantung pada destinasi anda.
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.