Kapasiti besar: dispenser pensanitasi tangan automatik ini mempunyai kapasiti besar 1000 ml, sesuai untuk penggunaan pelbagai cecair disinfektan dan pensanitasi tangan, untuk kegunaan harian dan profesional, sesuai untuk rumah, hotel, hospital atau tempat awam yang lain.
Mudah dan Bersih: hanya letakkan tangan anda di bawah sensor untuk menghidupkan dispenser sabun, anda boleh mengelakkan jangkitan silang dengan berkesan tanpa menyentuh dispenser sabun. Sesuai untuk tempat awam seperti pejabat, hotel, hospital, institusi perubatan, sekolah, dll.

| Nombor Item: | F1307 dengan penyangga lantai |
| Saiz Dispenset Sabun: | 120x120x260 mm |
| Warna Sabun Dispens: | Putih |
| Kapasiti Pengeluaran Sabun: | 1000ml |
| Bahan Pencuci Sabun: | Plastik Kejuruteraan ABS Dara 100% |
| Botol Sabun Dispens: | Boleh diisi semula |
| Berat Dispenser Sabun: | 0.90kg |
| Dikuasakan Oleh: | Bateri Saiz 4*C atau Penyesuai 110V/220V |
| Pendirian Lantai: | Bahan Dulang: Logam dengan salutan serbuk Bahan Tiub: Aluminium dengan salutan serbuk Bahan Asas Penyangga: Keluli dengan salutan serbuk |
| Jenis Pam: | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Dos Penggunaan: | 1-Pam Cecair: 1ml Setiap Kali |
| Pam 2-Buih: 0.8ml Setiap Kali | |
| Pam 3-Semburan: 0.8ml Setiap Kali | |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Pembungkusan: | 1set/kadbod |
| Saiz Karton: | 36X34X20cm |
| Barat Laut/BW: | 5.6/6.2kg |
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.