Kapasiti besar: dispenser pensanitasi tangan automatik ini mempunyai kapasiti besar 1200 ml, sesuai untuk penggunaan pelbagai cecair disinfektan dan pensanitasi tangan, untuk kegunaan harian dan kegunaan profesional, sesuai untuk rumah, hotel, hospital atau tempat awam yang lain.
Mudah dan Bersih: hanya letakkan tangan anda di bawah sensor untuk menghidupkan dispenser sabun, anda boleh mengelakkan jangkitan silang dengan berkesan tanpa menyentuh dispenser sabun. Sesuai untuk tempat awam seperti pejabat, hotel, hospital, institusi perubatan, sekolah, dll.
Sensor automatik dikendalikan: mesin pembasmian kuman tangan tanpa sentuh direka bentuk untuk mengeluarkan pensanitasi tangan atau alkohol, dan menyediakan dos semburan automatik, yang membolehkan pembasmian kuman tangan yang cepat dan mudah serta menghapuskan pencemaran silang, mencapai kebersihan tangan yang optimum.


| Nombor Item: | K9 Pro Dwi |
| Saiz Produk: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltan: | 5V 2A |
| Kapasiti: | 1200ml |
| Mengukur Jarak: | 2-10cm |
| Isipadu Bunyi: | 1-4 tahap boleh laras |
| Dos: | 0.1-2ml boleh laras |
| Pemasangan: | Dipasang di Dinding, Desktop, Penyangga Tripod |
| Jenis Pam: | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Julat Pengukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Penggera: | Boleh laras |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkan dalam 18 bahasa: | |
| Cina, Inggeris, Sepanyol, Jepun, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Itali, Arab, Turki, Thailand, Kemboja, Indonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pakej Dwi K9 Pro: | 1pc/kotak warna; 9pcs/kadbod |
| Satu kotak warna termasuk: 1x dispenser, 1x dulang titisan, 1x manual, 1x kabel USB, 2x skru dinding. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Pakej Pendirian Lantai: | 1 keping/kotak coklat; 6 keping/kadbod |
| 62X22X36cm | |
| 21/22kg | |
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.