Sensor automatik dikendalikan: mesin pembasmian kuman tangan tanpa sentuh direka bentuk untuk mengeluarkan pensanitasi tangan atau alkohol, dan menyediakan dos semburan automatik, yang membolehkan pembasmian kuman tangan yang cepat dan mudah serta mencapai kebersihan tangan yang optimum.
Mudah dan Bersih: hanya letakkan tangan anda di bawah sensor untuk menghidupkan dispenser sabun, anda boleh mengelakkan jangkitan silang dengan berkesan tanpa menyentuh dispenser sabun. Sesuai untuk tempat awam seperti pejabat, hotel, hospital, institusi perubatan, sekolah, dll.
| Nombor Item: | DAZ-BOX dengan Pendirian Lantai |
| Saiz Produk: | 410x200x120mm |
| Warna: | Perak |
| Kapasiti: | 2500ml |
| Bahan: | Logam dengan salutan serbuk siap |
| Masa Pendispensan: | 0.2-0.5s |
| Jarak Pengedaran | 1.5-3 inci |
| Pendirian Lantai: | Bahan Dulang: Logam dengan salutan serbuk Bahan Tiub: Aluminium dengan salutan serbuk Bahan Asas Penyangga: Keluli dengan salutan serbuk |
| Jenis Pam: | Titis/Sembur/Buih pilihan |
| Bekalan Elektrik 1: | Elektrik DC |
| Bekalan Elektrik 2: | Bateri Saiz 4*C |
| Hayat Bateri yang Luas: | >30,000 Kitaran |
| Sijil | CE, RoHS, FCC |
| Pembungkusan: | 1set/kadbod |
| Saiz Karton: | 47X36.5X39.5cm |
| Barat Laut/BW: | 9.5/10.35kgs |




Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.