Video
Spesifikasi
| Nombor Item: | Keluli Tahan Karat F1303 |
| Saiz Produk: | 120x120x260 mm |
| Warna: | Putih |
| Kapasiti: | 1000ml |
| Bahan: | Keluli Tahan Karat |
| Botol: | Boleh diisi semula |
| Berat Produk: | 1.25kg |
| Dikuasakan Oleh: | Bateri Saiz 4*C atau Penyesuai 110V/220V |
| Pemasangan: | Pendirian Dipasang di Dinding/Lantai |
| Jenis Pam: | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Dos Pam: | 1-Pam Cecair: 1ml Setiap Kali |
| Pam 2-Buih: 0.8ml Setiap Kali | |
| Pam 3-Semburan: 0.8ml Setiap Kali | |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Pembungkusan: | 1 keping/kotak coklat; 15 keping/kadbod |
| Saiz Karton: | 65.5X41X29cm |
| Barat Laut/BW: | 19.50/20.50kgs |
Senarai Pembungkusan:
Dispenser x1
Kabel USB x1
Manual x1
Gesper sokongan x1
Skru pelekap dinding x2
Permohonan:
Dispenser sabun tanpa sentuh automatik Siweiyi digunakan secara meluas untuk pembasmian kuman tangan di rumah, pejabat, hotel, pusat membeli-belah, sekolah, hospital, dan sebagainya, tersedia untuk kegunaan individu dan awam.
Soalan Lazim
S: Adakah kualiti terjamin?
A: Kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman pengeluaran dan jualan dan, dan semua produk mempunyai jaminan 12 bulan.
S: Bolehkah kami memesan sampel sahaja untuk ujian sebelum membuat pesanan?
A: Sudah tentu, pesanan sampel boleh diterima oleh kami.
S: Apakah kaedah pembayaran yang anda terima?
A: Terma standard: T/T terlebih dahulu. Jumlah yang besar: L/C pada pandangan.
Jumlah kecil seperti yuran sampel: Paypal dan Western Union.
S: Bagaimanakah anda biasanya menghantar barang? Dan berapa lama masa yang diperlukan untuk penghantaran?
A: Untuk sampel dan pesanan kecil, melalui ekspres, biasanya mengambil masa 3-5 hari. Untuk pesanan besar, jika anda memerlukannya dengan segera, kami boleh menghantar barang melalui udara. Jika anda ingin menjimatkan tambang, kami boleh menghantarnya melalui laut, mengambil masa sekitar 30-50 hari, bergantung pada destinasi anda.
S: Adakah anda menerima OEM & ODM?
A: Ya, kami boleh menyesuaikan produk, label, pakej.
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.