Video
Spesifikasi
| Nombor Item: | K9 Pro Plus dengan Wifi oleh Aplikasi Tuya |
| Saiz Produk: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltan: | 5V 2A |
| Kapasiti: | 1200ml |
| Mengukur Jarak: | 2-10 cm |
| Isipadu Bunyi: | 1-4 tahap boleh laras |
| Dos: | 0.1-2ml boleh laras |
| Pemasangan: | Dipasang di Dinding, Desktop, Penyangga Tripod |
| Jenis Pam: | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Julat Pengukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Penggera: | Boleh laras |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkan dalam 18 bahasa: | |
| Cina, Inggeris, Sepanyol, Jepun, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Itali, Arab, Turki, Thailand, Kemboja, Indonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pembungkusan: | 1pc/kotak warna; 9pcs/kadbod |
| Kotak Warna Termasuk: | 1x dispenser, 1x dulang titisan, 1x manual, 1x kabel USB, 2x skru dinding. |
| Saiz Kotak Warna: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Saiz Karton: | 49x495x36cm |
| Barat Laut/BW: | 9.45/11.60kgs |
| Kelebihan: | |
| * Tukar Bahasa | * Dos Boleh Laras |
| * Tahap Bunyi Boleh Laras | * Rekod data pengukuran suhu |
| * Tetapan Kapasiti | * Satu Aplikasi boleh mengawal pelbagai fungsi |

Sensor automatik dikendalikan: dispenser pensanitasi tangan tanpa sentuh ini direka bentuk untuk mengeluarkan pensanitasi tangan atau alkohol dan menyediakan dos semburan automatik, yang membolehkan pembasmian kuman tangan yang cepat dan mudah serta menghapuskan pencemaran silang, mencapai kebersihan tangan yang optimum.
Gaya Lekat di Dinding: dispenser sabun lekat di dinding berfungsi dengan baik dalam memastikan permukaan kaunter bebas daripada kekusutan.
Bateri Dikendalikan dan Boleh Dicas Semula: dispenser sabun alkohol ini dikendalikan dengan bateri, juga boleh dikuasakan oleh penyesuai. (Tidak dilengkapi dengan penyesuai pengecasan dan bateri)
Wifi tersedia: ia disokong oleh Aplikasi Tuya yang boleh anda muat turun dari telefon bimbit anda. Dengannya, anda boleh mengawal semua fungsi, mudah dan senang.
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.