Dispenser Aerosolmerupakan peranti yang boleh meningkatkan kualiti udara di ruang tamu dan ruang kerja, membersihkan udara secara automatik, dan menambah wangian. Ia boleh menghilangkan pelbagai bau di udara, dan boleh mensteril, dan sentiasa mengekalkan wangian udara dalaman, yang tidak berbahaya kepada tubuh manusia. Rempah ratus diekstrak daripada tumbuhan semula jadi. Wangian semula jadi mempunyai kesan menyegarkan dan menyegarkan. Ia digunakan untuk menyembur isi semula aerosol bagi meningkatkan bau yang menyenangkan untuk tandas, hotel, pejabat, bilik mesyuarat, bilik mandi, dan sebagainya.
| Nombor Item: | ADS01 |
| Saiz Produk: | 212x90x90 mm |
| Warna: | Putih |
| Bahan: | PP |
| Berat Produk: | 185g |
| Masa Selang: | 5/15/30 minit (boleh laras) |
| Bekalan Kuasa: | 2 x Bateri AA (tidak termasuk) |
| Dos: | 0.1ml |
| Pemasangan: | Dipasang di Dinding, Desktop |
| Kapasiti Aerosol yang Serasi: | 300ml |
| Saiz Aerosol yang Serasi (T x Diameter): | Lebih kurang 14 x 6.5cm |
| Permohonan: | bilik mandi rumah, tandas awam, hotel, restoran dan banyak lagi |
| Pakej Termasuk:: | 1 x AutomatikDispenser Aerosol(bateri & aerosol tidak termasuk) |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Pembungkusan: | 24pcs/kadbod, pembungkusan selamat |
| Saiz Karton: | 50X38X22 sm |
| Barat Laut/BW: | 4.39/4.98 kg |
SyarikatProses QC dispenser sabun
1. Pemeriksaan bahan mentah dan alat ganti, lulus 100%
2. Pemeriksaan proses pembuatan, lulus 100%
3. Ujian produk siap, seperti bekalan kuasa, penentukuran dan pengukuran suhu, fungsi pam, dan sebagainya, lulus 100%
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd ialah pengeluar berpengalaman yang terletak di Shenzhen, China, dengan mesin pengeluaran canggih, pasukan R&D yang berpengalaman, sebuah kilang yang meliputi lebih daripada 3000 ㎡, kami terutamanya menghasilkan dispenser pensanitasi tangan yang berbeza.
Dispenser sabun kami mempunyai pelbagai aplikasi, seperti hotel, rumah, pejabat, sekolah, pusat membeli-belah, dan sebagainya, dengan atau tanpa pengukuran suhu, dan boleh diletakkan di atas meja, dinding atau tripod, dan mendapat pelbagai paten dan sijil seperti CE, RoH, FCC.
Kami bukan sahaja menawarkan produk, tetapi juga membekalkan reka bentuk ringkas, lengkap dan individu mengikut permintaan pelanggan. Kami mempunyai pasukan QC profesional dan memastikan semua produk diperiksa berdasarkan kriteria AQL sebelum penghantaran.
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.