Video
Ciri-ciri:
Pengukuran suhu jarak jauh: dengan sensor berkualiti tinggi di dalamnya, dispenser sabun termometer sabun cecair K9 Pro F boleh memantau suhu sehingga 3m, sangat sesuai digunakan di kawasan awam, seperti sekolah, hotel, hospital, pusat membeli-belah, dll.
Gaya Lekat di Dinding: dispenser pensanitasi automatik lekat di dinding berfungsi dengan baik dalam memastikan permukaan kaunter bebas daripada kekusutan dan bersih.
Bateri Dikendalikan dan Boleh Dicas Semula: dispenser sabun alkohol ini dikuasakan oleh bateri AA atau 18650, dan juga boleh dikuasakan oleh penyesuai. (Tidak dilengkapi dengan penyesuai pengecas dan bateri).
Mudah dan Bersih: hanya letakkan tangan anda di bawah sensor untuk menghidupkan dispenser sabun automatik, anda boleh mengelakkan jangkitan silang dengan berkesan tanpa menyentuh dispenser sabun. Sesuai untuk tempat awam seperti pejabat, hotel, hospital, institusi perubatan, sekolah, dll. Ia mengukur suhu tangan dan dahi pada masa yang sama.


| Nombor Item: | K9 Pro F |
| Saiz Produk: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltan: | 5V 2A |
| Kapasiti: | 1200ml |
| Mengukur Jarak: | 3m |
| Isipadu Bunyi: | 1-4 tahap boleh laras |
| Dos: | 0.1-2ml boleh laras |
| Pemasangan: | Dipasang di Dinding, Desktop, Penyangga Tripod |
| Jenis Pam: | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Julat Pengukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Penggera: | Boleh laras |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkan dalam 18 bahasa: | |
| Cina, Inggeris, Sepanyol, Jepun, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Itali, Arab, Turki, Thailand, Kemboja, Indonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pembungkusan: | 1pc/kotak warna; 9pcs/kadbod |
| Kotak Warna Termasuk: | Dispenser x1 Kabel USB x1 Manual x1 Gesper sokongan x1 Skru pelekap dinding x2 Dulang titisan x1 Corong x1 Dulang penutup belakang x1 Kuantiti kadbod: 9 keping/kadbodSaiz kadbod induk: 49x495x35 CMBerat: 11.6 kg/Kadton Catatan: bateri dan penyesuai USB tidak termasuk dalam pakej |
| Saiz Kotak Warna: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Saiz Karton: | 49x495x35cm |
| Barat Laut/BW: | 9.45/11.60kgs |
| Nombor Item: | K9 Pro F |
| Saiz Produk: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltan: | 5V 2A |
| Kapasiti: | 1200ml |
| Mengukur Jarak: | 3m |
| Isipadu Bunyi: | 1-4 tahap boleh laras |
| Dos: | 0.1-2ml boleh laras |
| Pemasangan: | Dipasang di Dinding, Desktop, Penyangga Tripod |
| Jenis Pam: | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Julat Pengukuran: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Suhu Penggera: | Boleh laras |
| Sijil: | CE, ROHS, FCC |
| Disiarkan dalam 18 bahasa: | |
| Cina, Inggeris, Sepanyol, Jepun, Portugis, Korea, Jerman, Perancis, Rusia, Itali, Arab, Turki, Thailand, Kemboja, Indonesia, Bengali, Hindi, Vietnam | |
| Pembungkusan: | 1pc/kotak warna; 9pcs/kadbod |
| Kotak Warna Termasuk: | Dispenser x1 Kabel USB x1 Manual x1 Gesper sokongan x1 Skru pelekap dinding x2 Dulang titisan x1 Corong x1 Dulang penutup belakang x1 Kuantiti kadbod: 9 keping/kadbodSaiz kadbod induk: 49x495x35 CMBerat: 11.6 kg/Kadton Catatan: bateri dan penyesuai USB tidak termasuk dalam pakej |
| Saiz Kotak Warna: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Saiz Karton: | 49x495x35cm |
| Barat Laut/BW: | 9.45/11.60kgs |
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.