Video
Ciri-ciri:
Sensor automatik dikendalikan: dispenser sabun pembasmian kuman tangan tanpa sentuh direka bentuk untuk mengeluarkan pensanitasi tangan atau alkohol dan menyediakan dos semburan automatik, yang membolehkan pembasmian kuman tangan yang cepat dan mudah serta menghapuskan pencemaran silang, mencapai kebersihan tangan yang optimum.
Gaya Lekat di Dinding: dispenser pensanitasi lekat di dinding berfungsi dengan baik dalam memastikan permukaan kaunter bebas daripada kekusutan.
Bateri Dikendalikan dan Boleh Dicas Semula: dispenser sabun alkohol ini dikuasakan oleh bateri, dan juga boleh dikuasakan oleh penyesuai. (Tidak dilengkapi dengan penyesuai pengecas dan bateri)
Mudah dan Bersih: hanya letakkan tangan anda di bawah sensor untuk menghidupkan dispenser sabun, anda boleh mengelakkan jangkitan silang dengan berkesan tanpa menyentuh dispenser sabun. Sesuai untuk tempat awam seperti pejabat, hotel, hospital, institusi perubatan, sekolah, dll. Ia mengukur suhu tangan dan dahi pada masa yang sama.









| Parameter Teknologi | |
| Bateri | 4 x bateri AA, 2 x bateri 18650 atau USB |
| Bahan | ABS+HDPE gred tertinggi, tidak ditebus guna |
| Warna | putih, warna lain boleh disesuaikan |
| Dimensi | 121.7×131.5×302 mm |
| Kapasiti | 1200 ml |
| Ketepatan | ±0.2°C |
| Suhu persekitaran | 10-40°C (15°C-35°C adalah yang terbaik) |
| Julat pengukuran | 0-50°C |
| Jenis penggera | berkelip+berbisik “DIDIDI” |
| Jenis muncung | Pilihan (Pam Semburan/Titisan/Buih) |
| Penempatan | Dipasang di Dinding, Desktop, Penyangga Tripod |
Pakej termasuk:
Dispenser x1
Kabel USB x1
Manual x1
Gesper sokongan x1
Skru pelekap dinding x2
Dulang titisan x1
Corong x1
Dulang penutup belakang x1
Kuantiti kadbod: 9 keping/kadbod
Saiz kadbod induk: 49x49x36 CM
Berat: 11.6 kg/Kadton
Catatan: bateri dan penyesuai USB tidak termasuk dalam pakej
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.