Dispenser pewangi udara automatik Siweiyi ialah dispenser bersaiz standard yang dikendalikan oleh bateri yang mengeluarkan semburan aerosol secara automatik pada selang masa yang diprogramkan. Ia berfungsi paling berkesan apabila dipasang pada dinding sekurang-kurangnya tujuh kaki dari lantai.
| Nombor Item: | ADS05 |
| Saiz Produk: | 212x90x90 mm |
| Warna: | Putih |
| Bahan: | PP |
| Berat Produk: | 185g |
| Masa Selang: | 5/15/30 minit (boleh laras) |
| Bekalan Kuasa: | 2 x Bateri AA (tidak termasuk) |
| Dos: | 0.1ml |
| Pemasangan: | Dipasang di Dinding, Desktop |
| Kapasiti Aerosol yang Serasi: | 300ml |
| Saiz Aerosol yang Serasi (T x Diameter): | Lebih kurang 14 x 6.5cm |
| Permohonan: | bilik mandi rumah, tandas awam, hotel, restoran dan banyak lagi |
| Pakej Termasuk:: | 1 x Dispenser Aerosol Automatik (bateri & aerosol tidak termasuk) |
| Sijil: | CE, ROHS |
| Pembungkusan: | 24 keping/kadbod |
| Saiz Karton: | 50X38X22cm |
| Barat Laut/BW: | 4.39/4.98kgs |
Sejak penubuhannya, kilang kami telah membangunkan produk bertaraf dunia pertama dengan mematuhi prinsip
mengutamakan kualiti. Produk kami telah mendapat reputasi yang sangat baik dalam industri dan kepercayaan yang berharga di kalangan pelanggan baru dan lama.